ساحل عالی در فورتالزا

ساحل فورتالزا یکی از بهترین سواحل در برزیل می باشد. ساحلی تمیز با فروشندگان زیاد که همه چیز را برای شما قابل دسترس کرده اند . معمولا رنگ آب در کنار سواحل برزیل تقریبا سبزرنگ است ولی رنگ آب ساحل فورتالزا آبی است. همچنین ماسه ها تقریبا سفید و تمیز است. کم عمق بودن آبهای کنار این ساحل شنا را برای گردشگران آسانتر و بی خطر کرده است. بنابراین بچه ها بدون هیچ مشکلی می توانند شنا کنند. به طور کلی این ساحل از نظر گردشگران دوست داشتنی و محبوب است.

جاذبه ای نزدیک ساحل Fortaleza، برزیل

بزرگترین پارک آبی جنوب امریکا. این پارک بسیار تمیز نگهداری می شود . این جاذبه برای هر سنی است. حوض های که در آن قرار دارند بسیار بزرگ هستند. یکی از جاذبه های جدید "Crapper" است که در آن شما در داخل یک لوله ایستاده اید. کف پای خود را در زیر پای خود باز کنید، با پیچ و تاب و چرخش و سرعت بالا به پایین می روید این سرسره آبی معادل یک ساختمان 46 طبقه می باشد. یکی از بلندترین و سریعترین اسلایدهای آب در جهان، ولی نه برای کسانی که نارسایی قلبی دارند.

پارک آبی عجیب و غریب که به خوبی مدیریت می شود و جذاب برای تمام سنین است. انتخابی عالی برای سرگرمی تمام خانواده، با طیف گسترده ای از انتخاب، جاذبه های سرگرم کننده، آدرنالین و طعم ماجراجویی برای تمام سنین است. این پارک شگفت انگیز، به خوبی ساخته شده است، مانند ساختار دیزنی ، کارکنان آموزش دیده آماده است تا از شما برای یک تجربه عالی و ایمن استقبال کند.

در کنار این ساحل هتل های زیبا و مجهزی است. یک استخر خوب و یک کارمند بسیار خوب آماده فعالیت برای کودکان است. غذای عالی با طیف گسترده ای از گزینه ها از جمله برای بچه ها.

پارک آب در مقابل ساحل، این ساحل واقعا شگفت انگیز است، به علت تابش تند خورشید، در آغاز و پایان روز آب ساحل گرم است.

شاید فکر کنید این تنها یک پارک آبی است که شما بازدید کرده اید، قطعا یکی از لذت بخش ترین سفرهای شما در شمال شرق برزیل خواهد بود. ساحل پارک، پورتو داس دواز، آکواریاز سیرا برزیل. هر دو پارک آبی ساحل کمک کرده اند تا گردشگری را به سطح جدیدی در سیرا برسانند.